Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

dr hab. Dawid Pinkowicz, prof. UJ - kierownik zespołu

126-862-457
dawid.pinkowicz@uj.edu.pl

 

prof. dr hab. Barbara Sieklucka

126-862-461
barbara.sieklucka@uj.edu.pl

 

dr hab. Robert Podgajny, prof. UJ

126-862-459
robert.podgajny@uj.edu.pl

 

dr hab. Szymon Chorąży

126-862-479
simon.chorazy@uj.edu.pl

 

dr Mateusz Reczyński

126-862-479
mateusz.reczynski@uj.edu.pl

 

dr Le Shi


shi@chemia.uj.edu.pl

 

mgr Mirosław Arczyński

miroslaw.arczynski@uj.edu.pl

 

mgr Robert Jankowski

robert14.jankowski@uj.edu.pl

 

mgr Jędrzej Kobylarczyk

jedrzej.kobylarczyk@uj.edu.pl

 

mgr Emilia Kuźniak - Glanowska

emilia.kuzniak@uj.edu.pl

 

mgr Gabriela Handzlik

gabriela.handzlik@uj.edu.pl

 

mgr Michał Magott

michal.magott@uj.edu.pl

 

mgr Paweł Pakulski

pawel.pakulski@uj.edu.pl

 

mgr Michał Heczko

michal.heczko@uj.edu.pl

 

mgr Michał Liberka

michal.liberka@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Maciej Wyczesany

maciej.wyczesany@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Tomasz Charytanowicz

tomasz.charytanowicz@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Jan Rzepiela

jan.rzepiela@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Jakub Zakrzewski

jakub.j.zakrzewski@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Mikołaj Żychowicz

mikolaj.zychowicz@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Katarzyna Jędrzejowska

katarzyna.jedrzejowska@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Katarzyna Rogacz

katarzyna.rogacz@doctoral.uj.edu.pl

 

mgr Agnieszka Puzan

agnieszka.puzan@doctoral.uj.edu.pl

 

Dorota Głosz

 

Kseniia Boidachenko

 

Maria Brzozowska